Get Adobe Flash player

Новости компании

 • 28/03/2016
  Впервые бурый уголь отгрузили с Украины в США.
 • 20/01/2016
  Альтернативное будущее ТЭЦ
 • 30/09/2015
  Бурый уголь или как не мерзнуть зимой
 • 29/05/2015
  На Черкащине будет своя ТЭС - это гарантирует подписанный меморандум (укр.)

 

     

Главная

На Катеринопільщині розпочинають видобуток вугілля. Інші райони лише везуть у Черкаси зразки копалин

23 вересня між Черкаською ОДА та ТОВ «Енергетична інвестиційна компанія» у Катеринополі була підписана угода про оренду землі в районі для видобутку бурого вугілля. Про це щойно під час колегії з питань підготовки об’єктів ЖКГ області до зими на прохання керівника областіповідомила голова Катеринопільскої РДА Ольга Ніколенко.

– Зі слів засновників і директора підприємства відомо, що це вугілля може використовуватися в первинному вигляді. Керівництво підприємства стверджує, що ціна буде прийнятною. Попит на продукцію є і договори на купівлю, за словами керівництва ТОВ, вже підписані, – зазначила Ольга Петрівна. – Також попередньо відомо, що це вугілля придатне для отримання теплової енергії в котельнях будь-яких котлів. Спеціального обладнання для розпалювання непотрібно.

За словами голови ОДА Юрія Ткаченка, вже є домовленість із підприємством, що ціна для Черкащини буде нижчою, ніж на ринку України.

– У наших котлах ми можемо повністю використовувати це буре вугілля. Єдине, що треба буде застосовувати приблизно десять кілограм негашеного вапна на тонну вугілля, – повідомила заступник управління житлово-комунального господарства Людмила Зарічна. – До речі, керівникам районів було поставлене завдання відібрати зразки вугілля, що є в районах у розпорядженні, і привезти в управління ЖКГ.

 

http://procherk.info/